Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Coordonator cursuri formare profesionala

4.500 LEI
ID 796177
acum o săptămână
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Vânzări

Candidatul ideal
Coordonator Cursuri Formare Profesionala / Sales Representative
echipa este una tanara, iar activitatea una foarte dinamica. Ne dorim alaturi de noi colegi care doresc sa faca o cariera, sa avanseze si sa performeze in cadrul celei mai creative echipe din domeniul Educatiei.

Calitati pe care ni le dorim in echipa noastra:
1. Dorinta de a avansa
2. Pasiune
3. Corectitudine
4. Entuziasm
5. Ambitie
Descrierea jobului
Responsabilitati:
* Oferirea de informatii corecte si exacte in relatia directa cu clientul;
* Acordarea de asistenta si consultanta privind programele de formare profesionala;
* Inscrierea clientilor la cursurile solicitate;
* Gestionarea si organizarea bazelor de date si a documentelor oficiale ale cursantilor;
* Mentinerea relatiilor cu participantii la cursurile organizate de companie
* Realizeaza activitati de natura organizatorica interna;
* Supravegherea desfasurarii corecte a cursurilor;
* Verificarea si pregatirea salilor de curs;

Competente:
* Cunoasterea programelor de baza de lucru pe calculator: Office: Word, Excel
* Foarte bune abilitati de vanzare si comunicare;
* Capacitate de concentrare si organizare;
* Echilibru emotional, constanta in atitudini si manifestari;
* Capacitatea de a lucra in echipa;
* Carnet - categoria B reprezinta un avantaj.

Beneficii:
- Mediu de lucru extrem de placut;
- Sedii centrale
- Program flexibil
- Spatiu de relaxare;
- Reducere la cursurile acreditate
- Bonusare permanenta, in urma evaluarii activitatii. Evaluare la fiecare 6 luni.
Descrierea companiei
Organizam cursuri de calificare, initiere si perfectionare recunoscute la nivel national si international. autorizate de Ministerul Muncii si Ministerul Educatiei prin ANC. La finalul cursului se obtine diploma recunoscuta la nivel national si international.
Lista complete de cursuri si servicii poate fi gasita pe cursuri.autorizate.eu

tig
ID 796177