Autentifică-te și aplică Intră în cont Salvează anunțul
JobZZ.ro

Consultant vanzari/ broker imobiliar

Salariu confidenţial
ID 838196
acum 4 săptămâni
Ploiesti, Prahova
Domeniu de activitate

Vânzări,    Imobiliare

Full time

Permis de conducere

Categoria B

Limbi străine
Engleză

RESPONSABILITATI:

- dezvoltarea portofoliului de clienti al companiei
- identificarea noilor oferte si introducerea lor in baza de date a companiei
- promovarea ofertelor din portofoliu si a serviciilor oferite de agentia noastra
- identificarea nevoilor potentialilor clienti si consilierea acestora pana la atingerea obiectivului prin finalizarea unei tranzactii
- asistenta in negociere pana la finalizarea unei tranzactii
- prospectarea pietei imobiliare;

CANDIDATUL IDEAL:
- Abilitati de comunicare - usurinta in relationare interpersonala si capacitatea de adaptare
- abilitati de vanzare si negociere, putere de convingere
- exprimare corecta si fluenta in limba romana
- cunostinte limba engleza la nivel conversational (cunosterea unei alte limbi straine constituie un avantaj)
- permis de conducere cat. B - obligatoriu;
- cunostinte PC;
- memorie dezvoltata, capacitate de retinere a informatiilor
- punctualitate si rigurozitate in indeplinirea sarcinilor de serviciu
- simtul datoriei, al responsabilitatii;
- persoana activa, sociabila, responsabila, cu spirit de echipa,
- aspect ingrijit, prezenta agreabila
- disponibilitate program prelungit

BENEFICII:
- Pachet salarial care recompenseaza dorinta de performanta (salariu fix si comision);
- Masina de serviciu;
- Telefon de serviciu;
- Oportunitatea de a lucra intr-un mediu profesionist, intr-o echipa tanara si dinamica.

Puteti trimite CV-urile la adresa de e-mail a companiei: office@royal-imob.ro