JobZZ.ro

Confectioner / Croitor

Salariu confidenţial
ID 863139
acum 3 săptămâni
Craiova, Dolj
Domeniu de activitate

Industrie ușoară / Confecții

Full time

Nivel carieră

Necalificat,    Fără studii superioare,    Junior/Entry Level

Fabrica noua la Craiova, confectii taxtile, te asteptam sa ne contactezi pentru detalii: 0735445289 Denisa Bercea, Diretor Productie Nissa Craiova.

Responsabilitati:

Executarea operatiilor de coasere in conditiile de calitate care se impun;
Primirea materialelor, a materiilor prime si respectarea instructiunilor de lucru;
Verificarea si reglarea masinii de cusut la inceputul lucrului;
Respectarea indicatiilor tehnice si tehnologice ;
Predarea productiei realizate la sfarsitul lotului sau comenzii.
Cerinte:

Experienta in domeniul confectiilor textile cel putin 2 ani;
Bune cunostinte de executare a operatiilor;
Bune abilitati de comunicare, atentie concentrata si distributiva, abilitati de organizare, capacitatea de mobilizare in vederea respectarii termenelor impuse.

Nissa
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 863139