Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Cautam coleg Merchandiser

Salariu confidenţial
ID 869347
acum 3 săptămâni
Sibiu, Sibiu
Domeniu de activitate

Merchandising / Promoteri

Full time

Ne mărim echipa !
Dacă ai domiciliul în Sibiu și esti o persoană responsabilă, serioasă și bine organizată, esti atentă la detalii și ai spirit de observație nu ezita sa ne contactezi !
Căutăm si bune abilități de comunicare și relaționare
- Experiență pe un post similar (merchandiser/ lucrator comercial) si permis categoria B , constituie un avantaj, dar nu este obligatoriu.

Descrierea jobului
- Aranjarea produsele la raft în scopul unei bune vizibilități;
- Colaborarea în strânsă legătură și menținerea comunicarii cu reprezentanții locali ai clienților și ai magazinului;
- Asigurarea si verificarea vizibilitatii optime a produselor la raft: semnalare, expunere, evidentiere, intaietatea produselor/materialelor promotionale;
- Responsabilitatea de a preveni și comunica în timp util stocurile lipsă de la raft, precum și de a gestiona termenele de expirare ale produselor.

Beneficii:
- Mediu de lucru prietenos;
- Pachet salarial atractiv;
- Dezvoltare profesionala;
- Oportunitati de promovare;
- Suport din partea echipei.

Hampu Ionut
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 869347