Anunțul a fost dezactivat!
JobZZ.ro

Asistent Vanzari Cafenea

Salariu confidenţial
ID 869227
acum o săptămână
Timisoara, Timis
Domeniu de activitate

Turism / Restaurante / Hoteluri

Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level,    Fără studii superioare,    Mid-Level

duplicate
1

Pentru clientul nostru, unul dintre cei mai mari distribuitori de bauturi alcoolice premium din Europa care in momentul de fata se afla pe punctul de a deschide 2 locatii (cafenea/bar) cu un concept nou in Romania in Bucuresti, zona "AVIATIEI", si Timisoara suntem in cautare de noi colegi pentru postul de Asistent Vanzari.

Cerinte:
Persoana prezentabila si politicoasa;
Bune abilitati de comunicare si relationare cu clientii;
Cunostinte limba Engleza;
Experienta pe un post similar reprezinta un avantaj;

Responsabilitati:
Intampinarea clientilor;
Consilierea clientilor telefonic sau la locatie;
Incasarea contravalorii achizitiilor;
Reaprovizionarea rafturilor;
Transmiterea necesarului de produse Managerului de Tura;
Pregatirea spatiului de evenimente cand este cazul;
Mentinerea curatentiei la locul de munca;
Oferirea de suport colegilor de pe tura cand este cazul (pregatire bauturi/servire bauturi la masa);

Program de Lucru:
L-D, 5 zile cu 2 zile libere, 2 schimburi, interval 09:00 - 23:30;

Pachet de Beneficii:
Pachet salarial extrem de atractiv;
Tips;
Bonusuri de performanta;

Pentru angajari, trimiteti CV-ul Dvs. pe adresa de e-mail r e c r u t a r e @ w o r k i n g 4 u . r o sau contactati-ne la numarul de telefon 0735 911 938.

Prin trimiterea CV-ului Dvs. ne dati acordul pentru prelucrarea datelor personale in scopul angajarii pe postul urmarit, in cazul in care veti corespunde cerintelor job-ului. Va puteti retrage acordul oricand cu un e-mail la aceeasi adresa, in acest sens!