Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Asamblatori echipamente electrice

1.800 LEI
ID 826042
acum 2 săptămâni
Moreni, Dambovita
Domeniu de activitate

Producție,    Mentenanță / Instalații

Full time

Nivel carieră

Necalificat,    Fără studii superioare

Montare, asamblare componente electrice - pentru iluminatul stradal. Se ofera training la locul de munca, bonusuri de performanta.

Responsabilitati:

- efectueaza operatiuni de montare-asamblare a componentelor electrice pentru comenzile primite, conform documentatiei;

- asigura executia lucrarilor in timpul stabilit cu respectarea normelor de calitate;

- identificarea si izolarea produselor neconforme;

- identificarea dereglarilor aparute si stabilirea cauzelor in vederea eliminarii acestora;

- intretinerea curateniei la locurile de munca.

Cerinte:

- experienta in domeniul productiei de echipamente electrice, constituie avantaj;

- abilitatea de a lucra in echipa si independent;

- dexteritate manuala si atentie la detalii;

Beneficii:

- bonus de performanta, dupa perioada de proba;

- se asigura training la locul de munca

Office Urbioled
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 826042