Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Asamblare manuala de cablaje electrice

2.300 LEI
ID 818240
acum 4 săptămâni
Brasov, Brasov
Domeniu de activitate

Producție

Full time

Nivel carieră

Necalificat

Prezentare Post de Lucru&Responsabilitati:
- Realizeaza cablaje si pregateste componentele necesare pentru efectuarea cablajelor,
- Cositoreste capetele firelor atunci cand este necesar,
- Ambaleaza produsele finite.
Cerintele Postului:
- Capacitatea de a citi si intelege desenul tehnic si distincta,
- Atentie distributiva, capacitatea de a distinge culorile,
- Capacitatea de a lucra cu obiecte subtiri,
- Capacitatea de a intelege mesaje verbale si scrise,
- Capacitatea de retinere a informatiei.
- Disponibilitate de a lucra in 2 schimburi

Cobo Int. East Europe Srl
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 818240