JobZZ.ro

Cautam persoane part time in grafica,design.Training inclus

3.000 LEI
ID 852582
acum 6 luni
Sibiu, Sibiu
Domeniu de activitate

Grafică / Webdesign / DTP

Tip job

Part time

Nivel carieră

Junior/Entry Level

Cautam graphic designer! part-time time sau project based remote, la distanta. Interesul pentru publicitate, design si lucrul bine facut dar si respectul pentru deadlineurile impuse constituie atribute importante in selectarea noului nostru coleg.
Cerinte:
- Cunostinte minime de Corel Draw si Adobe Photoshop
- Familiar cu oricare dintre Adobe Illustrator. InDesign sau Quark Express
- Familiar cu frameworkuri gen Wordpress
Totul se invata de la zero daca este necesar
Experienta nu este necesara.
Descrierea jobului
Graphic Designerul lucreaza in stransa colaborare cu un senior si cu managerul de proiect. Genereaza concepte creative pentru proiectele in care suntem implicati. Se educa continuu pentru a creste ca designer si ca om de publicitate pentru a adauga valoare tuturor materialelor web sau print la care lucreaza. Nu suntem stresanti, nu cream presiune gratuita, nu lucram peste program, insa, apreciem lucrul bine facut, si, mai ales, respectul pentru termenele de predare.
Va asteptam cu un CV aici.