JobZZ.ro

Tehnician asigurarea calitatii

Salariu confidenţial
ID 826867
acum 8 luni
Oradea, Bihor
Domeniu de activitate

Producție

Junior/Entry Level,    Fără studii superioare,    Mid-Level,    Student

Responsabilitati:

-Efectueaza verificarile produselor conform planului de control
-Urmăreşte şi răspunde pentru identificarea stadiului de verificare al produselor pe flux.
-Răspunde pentru identificarea adecvată a produselor.
-Întocmeşte fişele de neconformitate şi acţiune corectivă în cazul constatării unor abateri.
-Participă la analiza reclamaţiilor clienţilor.
-Verifică condiţiile de impachetare (cantitativ) ale produselor.

Program de lucru: 3/4 schimburi

AVANTAJE:

– Salariu motivant
– Bonuri de masa
– Decontare transport
– Prime lunare, bonusuri, majorari salariale bazate pe performanta
– Conditii de lucru la standarde europene, intr-o echipa tanara.
– Posibilitati de dezvoltare si evolutie profesionala

CV-urile se pot depune la sediul firmei din Oradea, str. Petre Carp, nr. 18 (parcul industrial) sau prin email: [email protected]

Mai multe informatii la nr. de telefon: 0740 309 631 sau 0359 088 212