Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajez asistent vanzari - sisteme de etichetare

ID 553387
Vânzări | acum 3 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Vânzări

Tip job

Full time (normă întreagă)

Responsabilitati:

- Raspunde la cereri de oferta;
- Realizeaza si transmite oferte comerciale;
- Ofera consultanta partenerilor companiei;
- Urmareste derularea ofertelor si comenzilor catre clienti;
- Rezolva sesizari/reclamatii venite de la clienti;
- Urmareste incasrea banilor de la clienti;
- Monitorizeaza concurenta si strange informatii din piata;
- Intocmeste zilnic raport de activitate;

Cerinte:
- Absolvent de minim studii medii;
- Limba engleza constituie un avantaj;
- Cunostinte de MS OFFICE: excel, word si power point;
- Orientat spre respectarea termenelor impuse;
- Abilitati de comunicare si de prezentare.

Beneficii Oferite:
- Salariu fix;
- Posibilitati de promovare.

Pentru aplicare trimite CV la sorin.surcel@sancogrup.ro

Distribuie pe Facebook

Sanco Grup srl
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 553387