Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajare manipulant marfa Bucuresti

3.000 LEI
ID 869170
acum 4 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Administrativ / Logistică

Full time

Nivel carieră

Necalificat

duplicate
1

SC Royal N SRL a fost infiintata in anul 1993 cu scopul de a furniza produse si servicii in domeniul instalatiilor Termice si sanitare

Compania noastra se ocupa de import, comert-vanzari prin magazine proprii si distributie a unei game complete a materialelor de instalatii termice, sanitare, de ventilatie si aer conditionat precum si servicii de instalare, service, reparatii a produselor comercializate

Persoana pe care o dorim in echipa noastra trebuie sa indeplineasca urmatoarele conditii:

· Simt de răspundere dezvoltat, gândire pozitivă;

· Abilități de organizare, spirit de echipă;

· Persoană dinamică și flexibilă, care are capacitatea de învățare rapidă;

· Permisul de conducere constituie un avantaj ;

Responsabilităţi:

· Pregăteşte livrarea mărfurilor conform documentelor primite

· Descarca, manipuleaza si aseaza marfa in depozit

· Exploatarea autovehiculului in conformitate cu instructiunile prevazute in cartea tehnica a acestuia.

· Incarcari , descarcari camioane

· Respecta instructiunile de lucru

· Receptii marfa , infoliere paleti

· Se lucreaza pe stivuitor

Daca doresti sa faci parte din echipa noastra, trebuie sa stii urmatoarele :

- Punctul de lucru pentru acest post este in CT PARK, Dragomiresti

- Cv urile se pot trimite la adresa de email mentionata mai jos sau ne puteti contacta la nr de telefon

- Salariu pe masura performantei si muncii depuse, format din salariu de baza + bonusuri in functie de targetul propus

- Posibilitatea de a iti folosi experienta si noile tale idei

Royal N | SC ROYAL N SRL
ID 869170