JobZZ.ro

Angajare Lucrator comercial Dumbravita - SOCAR

2.100 LEI
ID 824990
acum 3 săptămâni
Timisoara, Timis
Domeniu de activitate

Alimentație / Comerț

Firma de recrutare HICO RECRUITING recruteaza LUCRĂTOR COMERCIAL pentru compania petrolieră SOCAR din Dumbrăvița, județul TIMIȘ

OFERTĂ
Salariu competitiv
Tichete de masă (15 lei/ zi lucrata)
Transport: 100 lei/ lună
Sporuri de noapte, sporuri de weekend si sporuri de sărbătoare

CERINȚE
Studii medii
Experienta ca lucrator comercial reprezinta avantaj
Persoana comunicativa, pozitiva
Atitudine orientare catre client
Disponibilitate de lucru in ture si in weekend
Integritate si corectitudine
Spirit de echipa

DESCRIEREA POSTULUI
Vânzаrе dе combustibili din stațiа dе distribuțiе carburanți și vânzarеа produselor din mаgazinul stаțiеi;
Comunicаre și rеlаționarе cu cliеnții într-o maniеrа аmаbilă, cаldă și priеtenoasă;
Informare și consiliеrе clienți în lеgătură cu produselе din magazine și promoțiile active;
Lucrul pe casa de marcat, încasare numerar/alte forme de plată, efectuare monetar;
Gestiunea magazinului (recepție marfă, etichetare, termene de valabilitate, inventariere);
Menținerea standardelor de curățenie din stația de distribuție carburanți.

Cei interesati sunt rugati sa ne contacteze la numerele de telefon: 0770.050.259, 0770.364.647, 0770.357.336 (puteti trimite mesaj ca sunteti interesati si va contactam noi) sau puteti trimite CV-urile d-voastra pe adresa de email hico.recruiting@gmail.com.

Silvia
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 824990