Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajăm operator magazin online

1.600 LEI
ID 845065
acum o săptămână
Calarasi, Calarasi
Domeniu de activitate

Alimentație / Comerț

Full time

Nivel carieră

Mid-Level,    Junior/Entry Level

Ce căutăm la viitoarea noastră colegă/viitorul nostru coleg?
• spirit de organizare și un pronunțat simț al detaliului;
• cunoștințe de MS Word, Adobe Photoshop;
• bune abilități de comunicare;
• seriozitate, implicare, abilități de planificare, organizare și lucru în echipă.

Atribuții principale:
• introducerea și actualizarea produselor, a prețurilor și a promoțiilor în cadrul magazinului nostru on-line și în cadrul diverselor market-place-uri;
• generarea constantă și întreținerea sistematică a campaniilor de marketing;
• content marketing: generarea de conținut pentru website, articole de blog, news, landing pages, materiale de promovare;
• social media marketing;
• onorarea comenzilor;
• customer care;
• gestionarea retururilor;
• gestionarea stocului – comenzi către furnizori;
• menținerea bunelor relații cu clienții, furnizorii si firmele de curierat;
• sarcini adiacente care se pot ivi in cursul gestionării magazinului online.

Salariul inițial:1.600 de lei net, cu șanse de creștere rapidă, în funcție de rezultatele colaborării.

Magazinul nostru online se găsește la adresa: https://librariagoldberg.eu/. Detalii suplimentare puteți găsi căutând pe Google „Librăria Goldberg”

Vă rugăm să ne trimiteți CV-ul și o scrisoare de intenție la adresa: editura.goldberg@gmail.com

Goldberg Publishing
ID 845065