Autentifică-te și aplică Intră în cont Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam ingineri automatisti

Salariu confidenţial
ID 832186
acum 2 săptămâni
Strejnicu, Prahova
Domeniu de activitate

Inginerie / Tehnologie

Full time

Nivel carieră

Mid-Level,    Junior/Entry Level

Cerinte:
Studii tehnice superioare finalizate, profil automatica
Cunostinte tehnice in sisteme complexe de automatizari industriale/ procese tehnologice

Cunostinte in domeniul automatizarilor industriale: automate programabile, sisteme SCADA, achizitie si transmisie de date, actionari electrice si pneumatice
Responsabilitati:
-Coordonarea si urmarirea realizarii lucrarilor in conformitate cu prevederile contractelor, proiectelor, caietelor de sarcini si a reglementarilor tehnice in vigoare;
-Asigura activitatea de mentenanta automatizari si reparatii aparate de masura si control (AMC) pentru clienti din domeniul industriei petochimice;
-Asigura executarea lucrărilor de modernizare a instalaţiilor de automatizare;
-Identifica solutiile tehnice si asigura suportul tehnic necesar intregii echipe.

Se ofera prime Paste, Craciun, vacanta, tichete de masa.