Autentifică-te și aplică Intră în cont Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam consultant educational- job remote in toata Romania

Salariu confidenţial
ID 833888
acum 3 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov

Serviciu Clienți / Call center,    Marketing / Cercetare de piață,    Învăţământ / Educaţie

Full time

Nivel carieră

Student,    Mid-Level,    Necalificat,    Junior/Entry Level

Compania iLearn UK din Londra, angajeaza consultanti educationali. Jobul este remote, din confortul locuintei tale din Romania.

Candidatul ideal:
- ai locuit anterior in Marea Britanie si cunosti cum functioneaza sistemul de acolo;
- ai cunostinte de limba engleza minim B1 vorbit si scris;
- stii sa lucrezi in echipa, esti prietenos, perspicace;
- atitudine profesionala, respectuoasa in relatie cu colegii, dar si cu clientii;
- experienta in a lucra supervizat in birou;
- excelente abilitati de time-management si self-control;
- atentie la detalii;
- abilitati de cercetare;
- persoana responsabila;

Descrierea jobului:
- ofera coaching studentului in alegerea universitatilor si ii intocmeste un dosar personalizat pentru admiterea la universitatile din UK;
- completeaza aplicatiile de admitere;
- ofera sprijin pentru intocmirea procedurilor de admitere si inregistrare;

Oferim:
- salariu avantajos
- sistem de bonusare
- intelegere
- perioada de training platita

Daca esti interesat si incantat  te rugam trimite-ne un CV IN LIMBA ENGLEZA la adresa: anapatricia.ilearn@gmail.com

iLearn UK is an established student consultancy company with a proven track record of helping students find and apply for the right academic and vocational courses, as well as to find the financial support they need to complete their courses.