Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam 5 muncitori depozit produse Dormeo

Salariu confidenţial
ID 697134
Administrativ / Logistică | acum 23 ore
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Administrativ / Logistică

Tip job

Full time (normă întreagă)

Nivel carieră

Necalificat

Angajam manipulant marfuri/incarcator-descarcator pentru depozitul propriu.

Responsabilitati:
- efectuarea operatiilor de incarcare – descarcare marfuri in depozit;
- receptia si verificarea marfurilor sosite in depozit;
- pastrarea ordinii si curateniei la locul de munca.

Cerinte:
- conditie fizica buna;
- seriozitate si responsabilitate;
- rezistenta la efort.

Oferim:
- salariu motivant;
- bonus de performanta intre 100 si 500 lei lunar;
- program flexibil in ture;
- tichete de masa (15 lei/tichet);
- contract de munca pe perioada nedeterminata;
- transport gratuit asigurat din Bucuresti, statia de metrou Pacii (Turbotequila);
- transport gratuit asigurat din zonele Bolintin, Buturugeni, Ogrezeni, Trestieni;
- locatie depozit Studio Moderna (Dormeo, Delimano,Top Shop, Walkmaxx) , Bolintin Deal (km 23 A1).

Pentru multe detalii, va rugam sa ne contactati la numarul 0733460270 .

Distribuie pe Facebook

Studio Moderna Romania | STUDIO MODERNA SA
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 697134