Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Ajutor de Cofetar Bucuresti Sector 2

Salariu confidenţial
ID 844756
acum 3 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Producție

Cofetarie in Bucuresti, sectorul 2, angajeaza AJUTOR DE COFETAR.
Program: L-V: 07:00-15:30 (inclusa pauza de masa)

Cerinte: persoana sociabila, organizata, punctuala, responsabila, deschisa pentru a afla lucruri noi.

Responsabilitati:

1. Pregatire si preparare produse conform retetarului.

2. Intretinere curatenie si igiena.

3. Gestionare corects a materiei prime necesara pentru prepararea produselor .

4. Verificare prospetime produse.

5. Depozitare, asigurarea prepararii si pastrarii produselor in conditii igienice.

Nu este nevoie sa aveti o experinta, doar dorinta de a invata si persevera.

Visan Georgiana
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 844756