Anunțul a fost dezactivat!
JobZZ.ro

Agent vanzari

Salariu confidenţial
ID 667784
Vânzări | acum 2 luni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Vânzări

Tip job

Full time (normă întreagă)

Nivel carieră

Junior/Entry Level

Candidatul ideal
- bune abilitati de comunicare, ambitie, perseverenta
- motivatie puternica pentru realizari financiare semnificative
- aspect placut si ingrijit
- studii medii sau superioare
- abilitati de comunicare si relationare
- disponibilitate pentru munca de teren

Responsabilitati:
- promovarea ofertelor companiei, mentinerea relatiilor cu clientii companiei, intocmirea si prezentarea de oferte clientilor, crearea unui portofoliu propriu de clienti si proprietari, intermedieraea tranzactiilor intre vanzator si comparator/ proprietar - chirias.
Ce oferim?

-Comision progresiv in functie de performante
-Instruire de start și sprijin pe tot parcursul evolutiei tale in agentie.
-Sprijin pentru a-ti atinge propriile obiective de invatare.
-Mediu de lucru dinamic, diversitate in munca.
-Oportunitatea de a face parte dintr-o echipa mare de profesionişti in domeniul imobiliar.
-Pachet logistic necesar indeplinirii activitaţii de lucru cu succes.
-Bonusuri de performanţa in functie de rezultate.