Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Agent turism

1.400 LEI
ID 826306
acum 3 săptămâni
Oradea, Bihor
Domeniu de activitate

Turism / Restaurante / Hoteluri

Descriere
Angajam agent turism, abilitati bune de comunicare, pasionat de geografie, calatorii si turism.
Responsabilitati:
• preluarea solicitarilor clientilor si realizarea unor oferte personalizate pentru acestia;
• realizarea rezervarilor si urmarirea intregului proces aferent (confirmarea rezervarii, intocmirea facturii, urmarire termene de plata etc.);
• comunicarea permanenta cu clientul in scopul unei colaborari cat mai bune, intelegerea nevoilor, cerintelor specifice si oferirii de solutii personalizate; emiterea documentelor de plata si a contractului cu turistii;
• intocmirea documentelor fiscale si de calatorie
• -promovarea ofertelor agentiei.
Ce ne dorim de la tine:
- - studii superioare;
- cunostinte de limba engleza
- limba germana, maghiara, constituie un avantaj
- sa fii o persoana ordonata, organizata, punctuala si dinamica;
- sa ai capacitate de lucru in echipa;
- sa ai cunostinte de operare Microsoft Office (Outlook, Word, Excel), e-mail, navigare internet;
- excelente abilitati de comunicare, negociere si de gestionare a relatiei cu turistul;
- acordarea de consultanta si suport inainte, in timpul si dupa incheierea calatoriei.
- persoana proactiva si orientata spre rezultate;
- abilitati de organizare si planificare;
- siguranta de sine si tenacitate;
- persoana ambitioasa si motivata de rezultate;
- atestatul de agent turism reprezinta avantaj, insa nu este criteriu eliminatoriu;
- domiciliul stabil in ORADEA si imprejurimi.
Va rugam sa ne trimiteti cv-ul pe adresa de mail brigittetravel@yahoo.com

Gherdan Brigitte
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 826306