Anunțul a fost dezactivat!
JobZZ.ro

Agent securitate inarmat pentru institutie financiara Jucu

Salariu confidenţial
ID 815335
acum o lună
Cluj-Napoca, Cluj
Domeniu de activitate

Pază și Protecție

Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level

AGENT SECURITATE INARMAT PENTRU INSTITUTIE FINANCIARA - JUCU
Suntem o companie din domeniul prestarilor de servicii de securitate private ( instalari sisteme supraveghere video, antiefractie, mentenanta, service, monitorizare si interventie, paza umana, evenimente) cu o experienta de peste 15 ani de activitate.
Satisfactia clientilor, preocuparea permanenta pentru calitatea serviciilor prestate si investitiile efectuate in sensul acesta ne-au creat premisele pentru dezvoltarea/cresterea echipei.
Posturi disponibile:
1. AGENT DE SECURITATE INARMAT

Descrierea postului:

- Supravegheaza perimetrul obiectivului cu ajutorul sistemului tehnic de supraveghere video;
- Asigura accesul masinilor de transport valori in obiectiv;
- Asigura accesul personalului angajat si a persoanelor autorizate, conform dispozitiilor beneficiarului;
- Monitorizeaza obiectivul cu ajutorul sistemelor tehnice de securitate aflate in camera tehnica;
- Respecta consemnul particular si general al posturilor;
- Pastreaza in permanenta legatura cu reprezentantii beneficiarului si coordonatorii departamentului de paza umana.

Cerintele postului:
- Minim studii medii
- Apt din punct de vedere medical si psihologic pentru port arma
- Cazier fara condamnari pentru fapte penale cu intentie
- Cunostinte minime operare calculator
- Seriozitatate, perseverenta si corectitudine
- Atentie la detalii, fire comunicativa
- Adaptabil pentru munca in echipa
Constituie un avantaj atestatul pentru agent de securitate.
Oferim:
- Un mediu de lucru modern intr-o echipa dinamica
- Respect si un loc de munca stabil
- Salarizare atractiva – incepand de la 3200 lei brut plus tichete de masa si sporuri
- Plata la zi a drepturilor salariale (fara intarzieri)
Daca esti interesat asteptam CV-ul tau pe adresa resurseumane@ppprotectsecurity.ro, iar daca mai ai intrebari te rugam sa ne contactezi la numarul de telefon 0737.440.288 si iti vom raspunde cu placere.
Poti sa ne vizitezi si la sediul nostru din Cluj-Napoca, Str. Taietura Tucului nr. 47, in incinta Parcului Industrial Tetarom I.